Obrączki ślubne…

Obrączki ślubne

Obrączki ślubne to temat rzeka. Od ilości dostępnych w sklepach może rozboleć głowa. Wybór tych jedynych obrączek może spędzić sen z powiek nie jednej nocy.

Wzory obrączek ślubnych

Poniżej pokażę kilkanaście różnych rodzajów obrączek ślubnych. Od klasycznych prostych, przez płaskie, frezowane, z grawerem lub bez, z odciśniętymi liniami papilarnymi, zdobione, z diamentami, ze złota żółtego, białego złota, łączone z dwóch metali, po tytanowe kute.

Jakie są Wasze typy obrączek? Może poniższe zdjęcia pomogą Wam w wyborze.

Obrączki z tytanu stylizowane na kute Obrączki z tytanu Obrączki ślubne ze śladem linii papilarnych to specjalny sposób na personalizację. linie papilarne na obrączkach Dwukolorowe obrączki ślubne. dwukolorowe obrączki Proste obrączki z białego złota. obrączki z białego złota Złote obrączki z trójkątnym zdobieniem dodatkowo wysadzanym diamentami. Złote obrączki Żeńska obrączka wąska wysadzana diamentami, męska szeroka ze szczotkowanym środkiem. szczotkowane białe złoto na obrączkach Męska obrączka z ozdobnym frezem na brzegach. frezowane obrączki Dwukolorowe obrączki z białego i żółtego złota matowe. Dwukolorowe obrączki Klasyczne obrączki z białego złota. Żeńska ozdobiona diamentem. klasyczne obrączki z białego złota Platynowe obrączki z diamentami. ślubne obrączki platynowe Klasyczne złote obrączki klasyczne obrączki Proste obrączki ze złota, żeńska ozdobiona diamentami. proste obrączki Tradycyjne obrączki o klasycznym kształcie z białego złota obrączki klasyczne Dukolorowe obrączki obrączki ślubne z dwóch kolorów Obrączki z ozdobnym frezem Obręczki z ozdobnym frezem Proste obrączki z liniami papilarnymi Obrączki z liniami papilarnymi Płaskie obrączki z białego złota. Prostokątne zdobienia żeńskiej obrączki. płaskie obrączki z białego złota Klasyczne obrączki Wedding rings Matowe obrączki matowe obrączki Płaskie obrączki ślubne z frezem płaskie obrączki z frezem Klasyczne obrączki z grawerowanym rowkiem. klasyczne obrączki

Fotografia ślubna Zapraszam również do mojej strony na której są tylko zdjęcia ślubne.
no comments
Komentarz

Twój adres e-mail nigdy nie będzie opublikowany Pola wymagane są zaznaczone *