Dekoracje ślubne. Trendy 2019.

Jakie dekoracje ślubne najlepiej wychodzą na zdjęciach? Trendy 2019!

O motywie czy kolorze przewodnim wesela napisano już niejeden artykuł. Pewnie już dobrze wiesz, w którą stronę chcesz podążyć. Niezależnie jednak od tego, czy planujesz wesele w stylu rustykalnym, nowoczesnym, glamour, zawsze zadbaj o to, by dekoracje ślubne, które ten styl tworzą, były „fotogeniczne”.

 

Rezydencja Miętowe Wzgórza

Rezydencja Miętowe Wzgórza

Rezydencja Miętowe Wzgórza

Rezydencja Miętowe Wzgórza

Źle dobrane dodatki mogą na zawsze zmienić uroczy boho ślub, który ci się marzył, w plastikową wersję demo tego, co było w planach. Takie wspomnienie w twojej głowie może się zmienić, ale zdjęcia, i to najlepszego fotografa ślubnego, z pewnością uwypuklą te mankamenty. Aby temu zapobiec, dowiedz się, które dekoracje ślubne najlepiej prezentują się na zdjęciach!
dekoracje ślubne

Stara Oranżeria

Najmodniejsze style dekoracji ślubnych

Mamy już połowę sezonu ślubnego 2019 za sobą, możemy więc wyciągnąć wnioski z tego, co króluje na weselach w tym roku! Jeśli ślub jeszcze przed tobą – nie jest za późno na zmianę czy udoskonalenie dekoracji. Czasem wystarczy tylko poprawić drobne niedociągnięcia i niuanse, by efekt końcowy był oszałamiający.

W tym roku wśród stylów dekoracyjnych królują:

styl rustykalny – wciąż absolutny hit od kilku sezonów. Wyróżniają go drewniane elementy, ciepłe kolory, dużo naturalnych tkanin, surowe żarówki lub świeczki, polne kwiaty. Panna młoda ma na sobie zwykle skromną, zwiewną suknię i wianek na głowie.

Rustykalna suknia ślubna

Ślub w Hiszpanii

Styl Rustykalny

Stara Oranżeria

dekoracje ślubne Drewniane skrzynie

Pałac Chojnata

styl boho-chic – styl ten jest bardzo podobny do rustykalnego, jednak o wiele bogatszy. Różnice między tymi stylami widać właśnie w detalach. Boho-chic to nie tylko zwiewność i polne kwiaty, ale też więcej elegancji w stylu cyganerii lat 20. minionego wieku. Obok naturalnych elementów mamy tu więc też pióra, koronki czy perły.

Suknia Boho Chic

Pałac Chojnata

Ozdobne lampiony

Stara Oranżeria

Ozdobne żyrandole

Villa Julianna

styl regionalny – hołd dla regionu kraju, z którego pochodzi para młoda lub też w którym odbywają się ślub i wesele. Tak jak w powyższych przypadkach kluczową rolę odgrywają naturalne elementy, ale obok nich niezwykle istotne są te lokalne. To mogą być kolory dodatków, ceramika, odzież, lokalne jedzenie… Wszystko zależy od regionu!

dekoracje ślubne Ozdobne nalewki

Villa Julianna

Ozdobne słoiki

Przepis Na Kompot

Styl regionalny

Przepis Na Kompot

styl industrialny – wychodzi powoli na prowadzenie, a przynajmniej zyskuje na popularności, podobnie zresztą jak w branży wnętrzarskiej. To przede wszystkim surowa cegła, trochę betonu, metalowe, miedziane żyrandole i lampy oraz donice. Wszystko to połączone z drewnianymi (ale wykończonymi metalowymi nogami) stołem i krzesłami.

Styl Industrialny

Stara Oranżeria

Styl Industrialny

Stara Oranżeria

Industrialny

Restauracja Yacht Club

styl klasyczny – ten styl nigdy nie wychodzi z mody! Wyróżniają go stonowane eleganckie kolory, klasyczna biel, kość słoniowa, w wersji glamour również czerń i srebro lub złoto. Do tego dużo błyszczących elementów, kryształków na żyrandolach, dużo idealnie okrągłych bukietów na równie okrągłych stołach. Majstersztyk!

Styl Klasyczny

Villa Park Julianna

Styl Klasyczny

Pałacyk Otrębusy

Styl Klasyczny

Pałac Zdunowo

Sale weselne w każdym z tych stylów znajdziesz z łatwością w portalu Wesele z klasą. W katalogu widnieją również sale, które są niezwykle plastyczne i dzięki dodatkom łatwo wprowadzisz do nich stylu rustykalny lub styl glamour.

Weselne dodatki

Pałacyk Otrębusy

Te dekoracje ślubne idealnie pasują do zdjęć!

Jak można zgadnąć, niezależnie od stylu wesela, wiele dekoracji ślubnych może być podobnych. I mogą to być te dekoracje, które na zdjęciach będą wyglądać fenomenalnie. Które z nich się zawsze sprawdzą?

Żywe kwiaty – to absolutna podstawa! Nigdy nie decyduj się na o wiele tańsze, o wiele trwalsze, ale jednak sztuczne kwiaty. Te nawet najprecyzyjniej wykonane zawsze wyjdą na zdjęciach bardzo nienaturalnie, a tego lepiej uniknąć.

Żywe kwiaty

Altana w Pałacyku Otrębusy

Żywe kwiaty

Pałac Zdunowo / Rock&Flowers

dekoracje ślubne

Pałacyk Otrębusy

Żywe kwiaty

Pałac Zdunowo / Rock&Flowers

Świeczki – w małych słoiczkach w przypadku ślubu rustykalnego czy boho albo na wysokich świecznikach, jak podczas wesela w stylu klasycznym. Świeczki tworzą klimat!

dekoracje ślubne

Dom Bankietowy Arkadia

Ozdobne świeczki

Pałac Zdunowo

Świece ozdobne

Złotopolska Dolina

żarówki lub lampki choinkowe – pozostańmy w klimacie światła. Oczywiście oświetlenie ma bardzo duże znaczenie, ale to właśnie „gołe” żarówki lub lampki LED dają ciepłe, przepiękne światło, które tworzy atmosferę zdjęcia.

ściana żarówek

Pałacyk Otrębusy

Girlanda ogrodowa

Rezydencja Miętowe Wzgórza

bokeh z lampek

Marina Diana

oświetlone napisy – bardzo popularne i… nic dziwnego. Napisy „love” czy inicjały młodych to pewnik, bo dzięki żarówkom rozświetlają cały parkiet. Pasują do każdego stylu i sprawiają, że zdjęcia ślubne wyglądają jak kadry z hollywoodzkiego filmu!

Sesja przy napisie LOVE

Chabrowy Dworek

Oświetlony napis love

Centralna Biblioteka Rolnicza

słodki stół – to może nie do końca dekoracje ślubne, ale niezwykle wdzięczny do fotografowania element wystroju sali. Małe cukiernicze dzieła sztuki warto uwiecznić na zdjęciach.

słodki stół

Rezydencja Miętowe Wzgórza

słodkości

Rezydencja Miętowe Wzgórza

Oczywiście elementów, które doskonale się prezentują na zdjęciach, jest mnóstwo. To zarówno drewienka jako podkładki pod sztućce, jak i industrialne, „kanciaste” zawieszki w kształcie serca, które mogą się znaleźć na ściance za parą młodą. Ważne, by dekoracje ślubne, które wybierzecie, były ze sobą spójne i nie pojawiały się w zbyt dużej ilości (umiar ma ogromne znaczenie!).

dekoracje ślubne

Hotel Mansor

dekoracje ślubne

Pałac Chojnata

 

Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć ślubnych, które opowiadają historie miłosne 😉

no comments
Komentarz

Twój adres e-mail nigdy nie będzie opublikowany Pola wymagane są zaznaczone *