Fotograf Wilga Las Woda Agnieszka Piotr

Fotograf Wilga Las Woda pozornie przypadkowe zestawienie słów, może z jakiejś gry słownej, kalambury? Nic takiego, “Las Woda” to nazwa lokalu a dokładnie Parku Rekreacyjno – Biznesowego w miejscowości Wilga. Agnieszka i Piotr to dwoje zakochanych ludzi, którzy wybrali Wilgę na miejsce swojego ślubu. Fotograf no cóż to ja bierny obserwator.
Wilga leży niespełna 60km od centrum Warszawy a mimo to niemal nie ma tam zasięgu telefonii komórkowej. Co jest cudownym lekarstwem na jedną z chorób XXI wieku jaką jest smartwica 😉 W czasie przygotowań potrzebne były narzędzia… W ruch poszły kombinerki, śrubokręty, noże multitool… Wszystkie te trudy po to by skrócić pasek do spodni Pana Młodego 😉 Po jakimś czasie wspólnych wysiłków i po paru kanapkach w końcu się udało. Z Panią Młodą nie było takich problemów, kilka wprawnych ruchów pędzla wizażystki i jesteśmy gotowi. W czasie drogi do leśnej polany na której miała się odbyć ceremonia zdarzył się mały wypadek, no ale co zrobić, w końcu las i wilgi latają 😉 Ceremonie w plenerze zwłaszcza w lesie to coś pięknego. Zieleń cisza i oni wpatrzeni w siebie… Oprócz emocji i uczyć więcej było tylko baniek mydlanych. Było ich naprawdę dużo, niemal zasłoniły Nowożeńców. Składaniu życzeń akompaniowała jedna z gości na wiolonczeli. Szczególnie podobała mi się muzyka z Gry o tron w wersji smyczkowej. Zaraz po posiłku Państwo młodzi otworzyli parkiet pierwszym tańcem, który dzięki ekipie z Mocnej Grupy Wodzirejów niemal nie przestawał być pełny. Pogoda dopisywała, lokalizacja w leśnej głuszy zachęcała do zaczerpnięcia świeżego powietrza. Na zewnątrz również barmani serwowali najróżniejsze drinki i koktajle. Wieczorem również w ogrodzie odbyła się grillowa uczta. Jakby atrakcji było mało to dzieci miały dodatkową atrakcję w postaci Piniat.
Oj działo się, zapraszam…
Fotograf Wilga Las WodaFotograf Wilga Las WodaFotograf Wilga Las WodaFotograf Wilga Las WodaFotograf Wilga Las WodaFotograf Wilga Las WodaFotograf Wilga Las WodaFotograf Wilga Las WodaFotograf Wilga Las WodaFotograf Wilga Las WodaFotograf Wilga Las WodaFotograf Wilga Las WodaFotograf Wilga Las WodaFotograf Wilga Las WodaFotograf Wilga Las WodaFotograf WilgaFotograf WilgaFotograf WilgaFotograf WilgaFotograf WilgaFotograf WilgaFotograf WilgaFotograf WilgaFotograf WilgaFotograf WilgaFotograf WilgaFotograf WilgaFotograf Las WodaFotograf Las WodaFotograf Las WodaFotograf Las WodaFotograf Las WodaFotograf Las WodaFotograf Las WodaFotograf Las WodaFotograf Las WodaFotograf Las WodaFotograf Las WodaFotograf Las WodaFotograf Las WodaFotograf Las WodaŚlub Wilga Las WodaŚlub Wilga Las WodaŚlub Wilga Las WodaŚlub Wilga Las WodaŚlub Wilga Las WodaŚlub Wilga Las WodaŚlub Wilga Las WodaŚlub Wilga Las WodaŚlub Wilga Las WodaŚlub Wilga Las WodaWesele Wilga Las WodaWesele Wilga Las WodaWesele Wilga Las WodaWesele Wilga Las WodaWesele Wilga Las WodaWesele Wilga Las WodaWesele Wilga Las WodaWesele Wilga Las WodaWesele Wilga Las WodaWesele Wilga Las WodaWesele Wilga Las Wodafotograf wilga las woda
Wiecej pełnych materiałów można znaleźć tutaj: Fotografia ślubna

no comments
Komentarz

Twój adres e-mail nigdy nie będzie opublikowany Pola wymagane są zaznaczone *